Sevgili Hocamız Griet Servranckx'in Daveti

-Geçmişten Esintiler-

Sona doğru yaklaşırken, değişim programımız süresince bizden sorumlu olan daha ilk gördüğümüz andan itibaren bize hep sıcak ve samimi davranan Griet hocamızın evinde yemeğe davetliyiz. Çok hoş bir eve sahip kendisi ama onun mütevazi misafir perverliği ile daha hoş bu ev. 


O ve eşi bizim için çok enfes bir masa hazırlamışlar. Genelde çiğ yiyeceklerden oluşan bir menü hazırlamışlar bizim için. İlk defa tattığım bir sürü yiyecekle dolu bir menü bu. Çok nazik bir karşılamayla karşılaşıyoruz masada yerlerimizi alınca. Çünkü her birimize kavanoz içerisinde bisküvili çikolata ikram edilmiş durumda. Bize diyor bunlar sizler için küçük birer armağan yanınızda götürebilirsiniz. Seviniyoruz ilk defa bisküvili çikolata yiyoruz sayesinde. Masa olağanca şık ve detaylı bir şekilede hazırlanmış. Herşey çok çok lezzetli.Sınıf arkadaşlarımız Erik,Roland ve Barny de bizimle.Bizde elimiz boş gitmiyoruz. Yanımızda Türkiye'ye özgü bir hediye olması adına 'Nargile' götürüyoruz.


Erik ve Roland yeşilaycı olduğunu unutup nargileyi deniyorlar.


Bu güzel akşam yemeği hem bizim için hem de onlar için değişik bir tecrube oluyor.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...