Mini Europe'a Minik Bir Gezinti

- Geçmişten Esintiler - 
Belçikada ki son günlerimizi daha iyi değerlendirmek adına gezmeye devam ediyoruz. Gezemediğimiz ülkeler göremediğimiz şehirler var Avrupa da ama olsun Brükselde maket bir şehir kurmuşlar burada gördüğümüz ve göremediğimiz yerleri temsil eden minyatür binalar yapılar yer alıyor.
Gezi çok eğlenceli geçiyor birçok heykelde fotoğraf çekiliyoruz bu şişman üzümcü amcanın vücudu en çok Orhan'a yakışıyor baksanıza sanki hiç büst gibi değil ta kendisi gibi :)
Gezip dolaşırken her şey harika çıktıktan sonra bir şeyler atıştırmak için bir yere giriyoruz oda nedir sırt çantama koyduğum cüzdanım yok :S Hayır cüzdan para falan umrumda değil içerisinde pasaportlarımız var pasaportlarımız diyorum taşımaya üşenen Orhan ve Mehmet bana veriyor pasaportları hepsi bir yerde dursun diye anlayacağınız üçümüzün de başı dertte. İçeride düşürmüşüz belli içeri girmek istiyoruz parkı kapattıklarını söylüyorlar. Eşyalarımızı içeride düşürdük falan diye yardım istiyoruz. Bizi içeri alıyorlar. Güvenlik binası olduğunu öğrendiğimiz bir binaya götürüyorlar. İçeride bir yerlerde uzun süre yürüyoruz endişeli bir şekikde,bir kişi bizi karşılıyor kayıp ettiğimiz şeyi tarif etmemizi istiyor. Rengini şeklini soruyor içerisinde neler olduğunu anlatmamızı istiyor, anlatıyoruz ve mutlu son cüzdanım onlarda mutluluktan uçuyorum.

Ve gezimiz son buluyor anlayacağınız macera dolu bir gezi son bulmuş oluyor.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...