Barbekü Partisi

19 Haziran 2008, Perşembe

- Geçmişten Esintiler -

Farklı kültürleri tanımak gerçekten güzel, İspanyol bir arkadaş grubumuz var tıpkı bizim gibi kalabalık bir ekip bunlarda. Yaşanılan coğrafyanın insanların kişilikleri üzerinde büyük etkisi var zamanla daha iyi anlıyor insan. Birçok Avrupa insanına göre çok daha cana yakın sıcak kanlı insanlar İspanyollar. Bizim için bir 'Mangal Partisi' düzenliyorlar hemde 2008 Avrupa Şampiyonluğunda İspanyanın maçı var. Arkadaşlarımıza şampiyonluğa giden yolda destek oluyoruz.


Bakıyoruz ki mangal konusunda çok acemiler. Türk kültüründe mangalın yeri ayrıdır bilirsiniz. İşe el koyuyoruz.
İspanyol arkadaşlarımızın hepsi Thomas Morus Residance'ta kalıyorlar. Bu yurdun en güzel yanı bahçesinde öğrenciler için inşa edilmiş stüdyo parti evinin olması. Hem çok sempatik hem de kullanışlı bir yer burası tam gençlere göre bir yer olmuş. İçeride televizyondan bara herşey var. Birde langırt masası var. Çok severim oynamayı hemen kızlarla masa başına geçiyoruz.


Yurtta kalan diğer öğrencilerde eğlencemize camdan katılıyorlar.Orhan Emre ise mangal işini garantiye alıyor, kimselere bırakmıyor bu işi en usta olduğu konudur mangalda et pişirmek :) .


 Daha detaylı o günleri görmek isterseniz bakınız...


Etler pişince acıkmışız resmen saldırıyoruz.Hep beraber ne kadar da mutluyuz.
Maçı İspanya kazanıyor mutluluğumuz katlanıyor. Hepberaber kutlama yapıyoruz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...